ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Regnum 5* - Bansko
Regnum 5* - Bansko

Apart Hotel Regnum 5*, Bansko

www.regnum.bg

 

Цената е дадена за 2 лица за 3 ноќи услуга Полупансион + Велигденски ручек

Цените се изразени во евра плаќање во денари по курс 1еур = 62 мкд

Тип на сместување

26.04.2019 - 30.04.2019

Executive Suite for 2 pax

319,02 €

Single room

239,54 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Велигденски ручек на 28.04.2019

Користење на базен со детски дел, финска сауна, парна бања, хамам, релакс зона, фитнес

КОристење на интернет и сеф во собите

Користење на REGNUM THERMAL BANYA во село Бања со повратен трансфер

Надворешен паркинг

Попусти

Дете до 6.99 год со двајца возрасни се сместува бесплатно и добива Великденски ручек

Дете од 7-12.99 год со двајца возрасни плаќа24 еур на ноќ и 10 еур за Великденски ручек

Возрасно лице на дополнително легло плаќа 35 еур на ден и 14 еур за Велигденски ручек