ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Kassandra - Anastasia Resort & Spa 5* - Nea Skioni
Anastasia Resort & Spa 5* - Nea Skioni
EARLY BOOKING!!!
-30% за резервации до 31.03.2019 

 Специјална понуда во период: 03.05.19 - 13.06.19 & 21.09.19 - 30.10.19
HB PLUS = ULTRA AI

 

Положба: се наоѓа во Неа Скиони
Сместување: хотелот располага со 107 соби, опремени со: балкон, клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар, сеф
Услуга: полупнасион со пијалок
Содржини: рецепција,  ресторани, барови, паркинг, детско игралиште, бебиситерка, бесплатен интернет, мини маркет
Плажа: на песочна плажа
Спорт и забава: надворешен базен,  фитнес, СПА и Велнес центар, масажа, сауна, хамам,  тенис, пинг понг. 


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)     

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање
Легенда:
DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.