Nei Pori - Vila Todoros
Vila Todoros

НЕИ ПОРИ претставува едно од најурбанизираните места, со долга и широка песочна плажа, паркови, ресторани, кафетерии, луна парк,...Тоа е една од најбараните дестинации.

ВИЛА ТОДОРОС во стариот дел на Неи Пори, на 80 - 90 м. од плажа има 1 дуплекс апартман и 6/4 студија со два дупли кревети (грчки стандард), опремени со TWC, мини  кујна, тераса и клима (доплата по 5 € на ден). Апартманот е погоден за две фамилии со 2 спални соби а заедничка кујна и купатило, тераса, ТВ, WI - FI, клима уред (доплата по 5 € на ден по соба). Агенцијата организатор не може да  ја гарантира брзината ниту достапноста на интернетот во објектите каде што е наведен интернетот  како бесплатна услуга.

 

ПЕРИОД

Ноќ

1/4 стд

1/3+1/3 дуплекс

01.06-09.06

8

75

110

09.06-17.06

8

150

200

17.06-25.06

8

210

310

25.06-03.07

8

270

400

03.07-11.07

8

310

440

11.07-19.07

8

320

480

19.07-27.07

8

330

540

27.07-04.08

8

330

540

04.08-12.08

8

330

540

12.08-20.08

8

330

540

20.08-28.08

8

310

480

28.08-05.09

8

250

380

05.09-13.09

8

180

290

13.09-21.09

8

120

180

21.09-29.09

8

70

110

 

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден.

Цените се изразени во евра за наем на студио и апартман за 8 ноќевања.

Автобуски превоз: Прилеп 05:00 ч,

Враќање: Неи Пори 13:00 ч, по локално време.

Цена за превоз: 1800 ден. (29 €) повратен билет. За деца до 14 год 1000 ден. (16.5 €)

Напомена: Задолжително патничко здравствено осигурување - без франшиза до 65 год. - 200 ден, од 65 - 70 год. - 400 ден. до 14 год.- 150 ден. За хигиената во студијата за време на престојот се грижат самите клиенти. Собите се напуштаат во 9:00 ч, а сместувањето  во 13:00 ч по локално време.