ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Kronos 4* - Platamona
Kronos 4* - Platamona

Положба: Платамона
Сместување: 60 соби, опремени со сателитска ТВ,телефон, клима, мини бар, сеф, фен
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: салон за убавина, ресторан, главен бар, бар на базен, базен со оддел за деца, игралиште за деца, мини клуб, мини маркет, перална, менувачница, рент а кар, ТВ соба, паркинг
Плажа: 60 м од плажа, песочна
Спорт и забава: бар на базен со DJ, фитнес, сауна, масажа, нуркање


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање