ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2020 - ЕГИПЕТ
Vila Skaut 1, Suto More

Туристичката населба Сутоморе се наоѓа помеѓу Бар и Чањ во еден од најубавите делови од Јадранското крајбрежје. Со својата долга песочна плажа, прекрасното сино море, како и многубројните ресторани, кафе баровите, дискотеките, забавните пaркови за деца и другите објекти за забава е омилена туристичка дестинација и нуди можност за незаборавен одмор.

Сместувањето е во центарот на градот на само 250м од плажа  и ги нуди следниве капацитети:

цената.

ВИЛА   СКАУТ располага со двокреветни, трокреветни соби и четворокреветни апартмани. Секоја соба има клима , тоалет, фрижидер, тераса. Користењето на клима уредот е вклучено во цената (колона 3 од табелата).

ВИЛА   СКАУТ  1 располага со стандардно опремени соби со тоалет, клима, фрижидер и  со тераса. Во својот сместувачки капацитет има трокреветни и четворокреветни соби. (колона  3  од табелата). Kористење на клима уредот е вклучен во цената.

20 % попуст за целосна уплата до 01.02.2019

 

смена

 

ВилаСкаут

Период

ВилаСкаут 1

 

3

1

14.06-23.06

235

2

23.06-02.07

235

3

02.07-11.07

235

4

11.07-20.07

245

5

20.07-29.07

245

6

29.07-07.08

245

7

07.08-16.08

245

8

16.08-25.08

235

9

25.08-03.09

215

10

03.09-12.09

195

 

   * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ (9 полни пансиони со вклучен превоз).

- Прво дете   до 13.99 год. ПОПУСТ   од 50 % од цената на аранжманот.

- Второ  дете до 13.99 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

- Дете до  5 год. кое не користи кревет - ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра ).

* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.

* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на самото место.