ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BOROVEC - Hotel Flora 4*
Hotel Flora 4*

Hotel Flora 4*, Borovets

ЛИНК ДО ХОТЕЛОТ

10% попуст за резервации направени до 15.10, платени до 30.10.2018

7=6, 8=7, 9=8 за престој во период 01.12.2018 - 25.12.2018 и 05.03.2019 - 31.03.2019

Попустите не се комбинираат

Цените се дадени по лице на ноќ во двокреветна соба, или за 2 лица во студио или апартман, услуга Полупансион

Цените се изразени в евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

26.12.2018-03.01.2019

04.01.2019-04.03.2019

18.12.2018-25.12.2018 05.03.2019-11.03.2019

01.12.2018-17.12.2018 13.03.2019-31.03.2019

Person in Double room

57,65 €

43,51 €

32,09 €

26,65 €

Single room

113,12 €

68,53 €

53,30 €

44,60 €

Studio for 2 pax

125,09 €

96,81 €

76,14 €

63,09 €

One bedroom Apartment    for 2 pax

146,84 €

113,12 €

92,45 €

76,14 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, фитнес

Максимално сместување

Double room - 2 + 1 pax

Single room - 1 pax

Studio - 2 + 1 pax

Apartment - 2 + 2 pax

Доплати

Новогодишна вечера (задолжителна) 36 еур за возрасен, 18 еур за деца од 2-11.99 год

Попусти

Деца до 1.99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 2-11.99 год на дополнително легло се сместува бесплатно

Второ дете од 2-11.99 год на дополнително легло добива 60% попуст

Возрасно лице на дополнително легло 30% попуст