ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Porto Marine 4* - Platamona
Porto Marine 4* - Platamona

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за резервации до 30.04.2018Локација: Место Платамон, 36 км од градот Катерини, 28 км од Паралиа Катерини, 100 км од Солун
Сместувачки капацитети: Вкупно 16 соби Single Rooms, Double Rooms, Suites, клима, телевизор, сеф, интернет, мини бар телефон, туш, фен, балкон.  
Услуга: Half Board
Плажа: 50 метри од плажа.
Хотелски содржини: рум сервис, сеф, лежалки и чадори (со доплата), бар, ресторан.

 


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање