Ammoudia & Kanali - Vila Dina - Ammoudia
Vila Dina - Ammoudia

Вила Дина се наоѓа на 90m од плажа, на 4 мин пешачење. Се наоѓа на почетокот на Амудиа, во мирно опкружување.Вилата се состои од студиа за 3 лица и двоспaлни апартмани, опремени со сопствена кујна (опремена со прибор за готвење и јадење) тоалет, ТВ, клима со доплата од 4еур (на лице место) за студиа и 6 еур ( на лице место) за Апартман, студиата и апартманите се наоѓаат на приземје, од самата соба се излегува на сопствена тераса .

 

Цените во табелата се дадени за НАЕМ за 7 ноќевања во евра без попуст, плаќањето е во денарска противредност 1 Евро = 62 Денари

-12% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ СО 30% УПЛАТА ДО 31.01.2023, И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 04.02.2023

ВИЛА ДИНА - АМУДИА

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/3 студио  за 3 лица

2/4   апартман  за 4 лица

Промо цени

24.05-31.05.2023

7

79

99

Промо цена

31.05-07.06.2023

7

119

139

Промо цена

07.06-14.06.2023

7

179

219

 

14.06-21.06.2023

7

229

269

 

21.06-28.06.2023

7

279

309

 

28.06-05.07.2023

7

319

349

 

05.07-12.07.2023

7

449

499

 

12.07-19.07.2023

7

449

499

 

19.07-26.07.2023

7

449

499

 

26.07-02.08.2023

7

449

499

 

02.08-09.08.2023

7

469

519

 

09.08-16.08.2023

7

469

519

 

16.08-23.08.2023

7

439

499

 

23.08-30.08.2023

7

359

409

 

30.08-06.09.2023

7

279

309

 

06.09-13.09.2023

7

239

279

 

13.09-20.09.2023

7

139

149

Промо цена

20.09-27.09.2023

7

99

119

Промо цена

 

– Доплата за туристичка такса 0,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Амудиа чини:

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Амудиа:

 • Скопје (Дрводекор) – 55€ по лице
 • Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Кочани – Трансфер до Велес -65€ по лице
 • Велес (бензинска пумпа, мотел Македонија) -55€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Амудиа:

 

 • Битола (Автобуска станица Транскоп – на перон)-50€ по лице
 • Прилеп (бензинска пумпа Luk Oil) -Трансфер до Битола -50€
 • Струга (Хотел Дрим)-Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Кичево (бензинска пумпа Пуцко Петрол) -Трансфер до Битола -65€ по лице
 • Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) -Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Ресен (спроти автобуска станица) -Трансфер до Битола -55€ по лице
 • Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

– Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10 Евра од редовната цена
– Деца до 1,99 години бесплатно ( не користи седиште )