Polihrono - Vila Hristos
Vila Hristos

Вила ХРИСТОС - се наоѓа на 300 метри од плажа во мирно опкружување. Вилата располага со 1/3апартмани и 1/4дуплекс апартмани, сите се со балкон, опремена кујна, бања, ТВ, Wi-Fi и клима (вклучена во цена). Истата е од Б-категорија.

Опис на апартманите: 1/3 апартман –(1 и 2 кат), две простории, спална со 3 единечни кревети и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон. 1/4 дуплекс апартман –(1 и 2 кат), 3 простории, две спални со по два поединечни кревети, од едната се излегува на балкон и кујна со трпезарија од каде се излегува на балкон.

 

 

 20% ПОПУСТ за уплати до 29ти Декември

Вонсезонски цени:

ТЕРМИН

19.05.2019

26.05.2019

02.06.2019

09.06.2019

16.06.2019

23.06.2019

НОЌЕВАЊА

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

1/3 апп и 1/4 дуплекс

70€

80€

105€

135€

145€

155€

 

 Сезонски цени:

ТЕРМИН

НАЕМ

ХРИСТОС 1/3апп

ХРИСТОС 1/5 дуплекс

30.06.2019

7 ноќи

300€

390€

07.07.2019

7 ноќи

340€

440€

14.07.2019

7 ноќи

370€

470€

21.07.2019

7 ноќи

390€

510€

28.07.2019

7 ноќи

390€

510€

04.08.2019

7 ноќи

390€

510€

11.08.2019

7 ноќи

390€

510€

18.08.2019

7 ноќи

370€

470€

25.08.2019

7 ноќи

340€

440€

 

Вонсезонски цени:

Термин

01.09.2019

08.09.2019

15.09.2019

22.09.2019

Ноќевања

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

7 ноќи

1/3 апп и 1/4 дуплекс

155€

135€

115€

70€

 

Напомени:

 

Цените се дадени во евра. Плаќањето се врши ИСКЛУЧИВО и само во денари по курс 1 € = 62мкд.

Усни и телефонски резервации се невалидни и неважечки, за важечка резервација се смета само со авансна уплата на 30% од целосната сума на аранжманот и фотокопија од пасош. Целосна доплата на аранжманот седум дена пред тргнување. Термините дадени во табелата се непроменливи.

Деновите дадени во табелите се денови на тргнување на паркингот спроти Холидеј Ин во 04.00 часот наутро (состанок на групата 30 минути порано), Ве молиме минимум 24 часа (еден ден) пред секое тргнување од Скопје да се информирате за потврда на својата резервација, како и за времето или местото.

 

Автобуски превоз: возрасни 35 € ; деца од 02-12 год. 25 €

 

Задолжително патничко осигурување.

Собите се превземаат по 14.00 часот, а се напуштаат во 09.00 часот по локално време.

За уплата на две смени (7 + 7 ноќевања) одобруваме попуст од 10% на втората смена.

Во пакет аранжманите 10 евра се одбива од цената за сопствен превоз по лице

ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ ПОМЕЃУ СЕБЕ (попуст за рана резервација со попуст за две смени и сл.)!!!

Доплата за туристичка такса 0,5 € - 1 € по соба на ден (се плаќа во објектот).