ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Nea Flogita - Vila Kozi
Vila Kozi

Вила Кози се наоѓа во Неа Флогита на сама плажа, на само 3-4 минути оддaлеченост од познатиот бар на плажа “Пастази”. Вилата располага со 1/3 студио и 1/4 апартман кои се наоѓат на прв кат. 1/3 студиото располага со брачен кревет и единечен кревет  како и мини кујна, тоалет и преграден балкон. Студиото нема поглед на море. Во 1/4 апартман сите кревети се во една соба и има посебна кујна,тоалет и преграден балкон. Апартманот има страничен поглед према море.Идеално за семејство со мали деца. Kлимата и интернетот се вклучени во цената.

Цени и термини

Термини Ноќевања 1/3 студио 1/4 апартман
19.05 – 26.05.2019 7  50 евра промо 59 евра промо
26.05 – 02.06.2019 7 60 евра промо 69 евра промо
02.09 – 09.06.2019 7 90 евра 95 евра
09.06 – 16.06.2019 7 129 евра 139 евра
16.06 – 23.06.2019 7 139 евра 149 евра
23.06 – 30.06.2019 7 169 евра 179 евра
30.06 – 07.07.2019 7* 359 евра 379  евра
07.07 – 14.07.2019 7* 379  евра 399 евра
14.07 – 21.07.2019 7* 399 евра 429 365 евра
21.07 – 28.07.2019 7* 399 евра 429 евра
28.07 – 04.08.2019 7* 399 евра 429 евра
04.08 – 11.08.2019 7* 399 евра 429 евра
11.08 – 18.08.2019 7* 399 евра 429 евра
18.08 – 25.08.2019 7* 379 евра 399 евра
25.08 – 01.09.2019 7 159 евра 169 евра
01.09 – 08.09.2019 7 139 евра 149 евра
08.09 – 15.09.2019 7 99 евра 109 евра
15.09 – 22.09.2019 7 70 евра промо 79 евра промо
22.09 – 29.09.2019 7 60 евра промо 69 eвра промо

 Кординати од вила Кози: 

40.257510, 23.214523

– За цените кои се означени со ПРОМО, не се одбива за превоз и не подлежат на попуст

– Цените кои не се означени со * се дадени по лице за 7 ноќи/8 дена со вклучен превоз | 3-то и 4-то лице БЕСПЛАТНО сместување; За користење на сопствен превоз се намалува -10ЕУР од лице, освен за ПРОМО термините.
– Цените кои се означени со (*) 7 ноќи/8 дена, се однесуват за НАЕМ на студио или апартман, без вклучен превоз.

– Цените без * се однесуват за наем на студио/ апартман без вклучен превоз

-Термините во табелите се денови на започнување и завршување на аранжманот

– За резервација е потребно 30% уплата од сумата а остатокот најдоцна 7 дена пред реализација на аранжманот.

-Check in во собите е после 14:00ч по локално време првиот ден, а напуштањето на собите е во 09:00ч по локално време.

– Во студиото и апартманот е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла.

 

ДОПЛАТИ:

-Доплата за превоз за возрасно лице и лица над 12 години – 35 евра

-Доплата за превоз за деца до 12 години- 25 евра

-Деца до 2 години, бесплатно(не користи седиште

-Организиран превоз од: Скопје, Велес, Неготино,с.Смоквица и граница.

 

КУЌЕН РЕД:

-За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти

-Сопствениците на објектот го задржуват правото  да баратна надомест на штета од страна на клиентите во случај да има штета

-Агенцијата не гарантира не може да гарантира стабилност,брзина или коректност на интернетот.

-Агенцијата да објави дел од слободните капацитети на Last minute понуда, претходните направени и потврдени резервации нема да подлежат на било какви промени во цената