ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
WELLNESS & SPA - Pirin Park 5*- Сандански
Pirin Park 5*- Сандански

Х.ПИРИН-САНДАНСКИ

ПАКЕТ "МАКЕДОНИЈА - 2023"

важи од 01.02-22.12.2023

Вид на сместување

(ноќевање со појадок и вечера)

Петoк - Сaбота

 

Недела- Четврток

 

Легло во 1/2 соба–лукс на база/ НВ /

60 EUR

52 EUR

Легло во 1/2 соба супериор  на база/НВ /

65 EUR

58 EUR

1/1 соба - лукс  на база/ НВ /

82 EUR

75 EUR

1/1 соба супериор  на база/ НВ /

87 EUR

80 EUR

Наем /апартман-Лукс/ на база HB/максимум 3 лица или 2+2 /

190 EUR

180EUR

Наем /апартман-Лукс/ на база HB/максимум 3 лица или 2+2 /

200 EUR

190EUR

При резервации на  5+ ноќевања

(52 евра) на ден во соба лукс

При резервации на  5+ ноќевања

(58 евра) на ден во соба супериор

 

ПОПУСТИ :

1. Дете до 3,99 год.

Бесплатно сместување на база ВВ

2.Дете од 4 до 11.99 год. на редовно легло

30% попуст од цената на редовното легло

3.Возрасен,сместен во соба на дополнително легло

50% попуст од цената на редовното легло

4.Доплата за вечера на дете од 4 до 11.99 год.на дополнително легло во соба лукс

19 евра на ден

5.Доплата за вечера на дете од 4-11.99 г.на дополнително легло во соба супериор

22 евра на ден.

ВКЛУЧЕНО Е:

Ноќевање, доручек, вечера

Безжичен интернет, паркинг, бесплатен превоз /по возен ред /до центар на град и обратно.

Користење на: фитнес, базен, детски базен, џакузи.

Парк-градина со голем минерален базен, детски базен и детско катче.

Користење на сауна парк: /финска сауна, биосауна, парни бањи – калдариум и лакониум, ледена фонтана, и зона за релакс/ -

НАПОМЕНА:Горенаведените цени не важат за национални и религиозни празници на Р.Бугарија.