ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Casa Karina 4*
Casa Karina 4*

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

http://bansko-casakarina.com/

30% попуст за резервации до 15.08, платени до 25.08.2018

25% попуст за резервации до 01.11, платени до 01.12.2018

20% попуст за резервации до 01.12, платени до 10.12.2018

15% попуст за резервации до 15.12, платени до 20.12.2018

7=6, 9=8, 11=10, 14=12, не важат за период 27.12.2018 - 03.01.2019!

Попустите не се комбинираат

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга Полупансион

Цените се изразени во евра плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

01.12.2018-21.12.2018 01.03.2019-30.04.2019

22.12.2018-26.12.2018

27.12.2018-03.01.2019

04.01.2019-28.02.2019

Person in Double room

29,94 €

32,12 €

55,53 €

37,02 €

Person in Studio

32,12 €

34,30 €

57,71 €

39,20 €

Person in One bedroom apartment

38,65 €

40,83 €

59,88 €

41,37 €

Person in Two bedroom apartment

38,65 €

40,83 €

64,24 €

43,55 €

Single room

45,73 €

49,00 €

82,75 €

55,53 €

Adult on extra bed

24,50 €

25,59 €

39,20 €

30,49 €

Child from 4 - 11,99 y.o     on extra bed

17,97 €

19,05 €

30,49 €

22,32 €

Child from 4 - 11,99 y.o    on regular bed

20,14 €

21,23 €

32,66 €

24,50 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и веќера

Користење на базен, фитнес, сауна, парна бања, интернет

Максимално сместување

Double room - 2 + 2 children up to 11.99 y.o

Studio - 2 + 1 child up to 3.99 y.o

One bedroom apartment - 2 + 1 pax

Two bedroom apartment - 4 + 1 pax

Долпати

Новогодишна вечера (задолжителна) 92 еур за возрасен, 46 еур за деца од 5.99 до 11.99 год

Затворен паркинг 5.10 еур се плаќа на лице место

Бебешко креветче 2.60 еур, се плаќа на лице место

Бањарки - 2.60 еур, се плаќа на лице место

Попусти

 

Деца до 3.99 год, се сместуваат бесплатно