ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - St. Ivan Rilski 4*
St. Ivan Rilski 4*

Hotel St. Ivan Rilski Hotel, SPA and Apartments 4*, Bansko

https://www.saintivanrilski.com/

15% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД 15.01- 31.01.2019

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 & 14=12 За престој во периоди 01.12 - 26.12.2018 и 03.01 - 31.03.2019 вкл.

Цените се дадени по лице, или две лица во студио или апартман

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

27.12.2018 - 02.01.2019

03.01.2019 - 13.01.2019
25.01.2019 - 24.02.2019

01.12.2018 - 26.12.2018

14.01.2019 - 24.01.2019

25.02.2019 - 31.03.2019

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Single room

93,54 €

104,42 €

64,17 €

75,05 €

58,74 €

69,61 €

Person in Double room

68,53 €

79,40 €

39,70 €

50,58 €

33,17 €

44,05 €

Double room for single use

116,38 €

128,35 €

76,14 €

87,02 €

64,17 €

75,05 €

Studio for 2 pax Annex building

139,23 €

160,98 €

79,40 €

101,16 €

66,35 €

88,10 €

Family Apartmenт for 2 pax Annex building

152,28 €

174,03 €

94,63 €

116,38 €

79,40 €

101,16 €

Child from 6 - 11,99 y.o on regular bed in double room

47,86 €

53,30 €

31,00 €

36,44 €

26,65 €

32,09 €

Adult on extra bed in Double room

48,40 €

57,65 €

26,65 €

35,35 €

24,47 €

32,09 €

Adult on extra bed in  Studio/Appartment

17,95 €

28,82 €

17,95 €

28,82 €

17,95 €

28,82 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок или полупансион

Користење на сауна, парна бања, внатрешен базен, ледена соба, трансфер до гондолата по распоред,

Напомена

Минимален престој од 4 ноќи за период 27.12 - 02.01.2019

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room - 2 + 1 pax

Studio - 2 + 1 pax

Family Apartment - 2 + 2 pax

Попусти

Дете до 5.99 год на дополнително легло се сместува бесплатно

Дете од 6-11.99 год на дополнитлено легло во двокреветна соба или апартман плаќа 9 еур (појадок) или 12,50 еур (полуапнсион