ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BOROVEC - Rila 4*
Rila 4*

Hotel Rila 4*, Borovets

http://www.rilaborovets.com/

10% попуст за резервации напавени до 15.10.2018, платени до 25.10.2018

Цените се дадени по лице на ноќ, услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

28.12.2018 - 04.01.2019

20.01.2019 - 23.02.2019

05.01.2019 - 19.01.2019 24.02.2019 - 03.03.2019

14.12.2018 - 27.12.2018 04.03.2019 - 16.03.2019

17.03.2019 - 06.04.2019

Минимален престој

3 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

2 ноќи

1 ноќ

Person in Standard Twin room Resort view

91,37 €

79,40 €

61,46 €

54,93 €

39,70 €

Single Standard Twin room            Resort view

137,05 €

118,56 €

92,45 €

82,67 €

59,82 €

Person in Standard Twin room Slope view

96,81 €

84,84 €

66,89 €

60,37 €

45,14 €

Single Standard Twin room            Slope view

144,66 €

127,26 €

101,16 €

91,37 €

68,53 €

Person in Superior room Resort view

112,03 €

93,54 €

72,33 €

64,72 €

47,31 €

Person in Family room           Resort view

112,03 €

93,54 €

72,33 €

64,72 €

47,31 €

Person in Superior room Interconnecting Resort view

112,03 €

93,54 €

72,33 €

64,72 €

47,31 €

Single Superior room       Resort view

168,59 €

141,40 €

108,77 €

97,89 €

71,79 €

Person in Superior room Slope view

117,47 €

98,98 €

78,31 €

70,16 €

52,75 €

Person in Family room             Slope view

117,47 €

98,98 €

77,77 €

70,16 €

52,75 €

Person in Superior room Interconnecting Slope view

117,47 €

98,98 €

77,77 €

70,16 €

52,75 €

Single Superior room       Slope view

177,30 €

149,01 €

117,47 €

105,51 €

79,40 €

Deluxe Suite Resort view   for 2 pax

342,63 €

391,57 €

219,72 €

197,96 €

143,58 €

Deluxe Suite Slope view     for 2 pax

358,94 €

299,12 €

239,29 €

213,19 €

163,16 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, џакузи, термо зона (сауна, парна бања, турска бања, фитнес)

Користење на ски гардеробер, WIFI, паркинг (доколку има места)

Максимално сместување

Single room Resort /Slope view - 1 pax + children up to 11.99 years old

Double standard room Resort /Slope view - 2 adults + 1 child up to 11.99 years old

Superior room Resort /Slope view -  2 adults + 1 child up to 11.99 years old

Family room Resort /Slope view - 2 adults + 2 children up to 13.99 years old

Superior Interconnecting room Resort /Slope view - 4 adults + 2 children

Deluxe Suite Resort /Slope view - 2 adults + 1 child up to 11.99 years old

Доплати

Новогодишна вечера (шведска маса) 65 еур за возрасен, 32,50 еур за деца до 11.99 год

Новогодишна вечера (сет мени) - 90 еур за возрасен, 45 еур за деца до 11.99 год

Попусти

Деца до 1.99 год се сместува бесплатно

Дете од 2-11.99 год во стандарт или супериор соба 22 еур на ноќ

Дете од 2-11.99 год во фамилијарна соба 22 еур на ноќ