ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Perun Lodge 4*
Perun Lodge 4*

Hotel Perun Lodge 4*, Bansko

http://perunlodge.com/about-hotel/

15% попуст за резервации до 31.10, платени до 05.11.2018

10% попуст за резервации до 30.11, платени до 05.12.2018

7=6, 10=9, 11=10, 14=12  за престој во период 01.12.2018 - 20.12.2018 и 24.02.2019 - 30.04.2019

ПОПУСТИТЕ СЕ КОМБИНИРААТ!

Цените се дадени по лице на ноќ. Услуга Полупансион

Цените се дадени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

28.12.2018-03.01.2019

04.01.2019-12.01.2019

21.12.2018-27.12.2018 13.01.2019-18-01.2019 03.02.2019-04.03.2019

19.01.2019-02.02.2019

01.12.2018-20.12.2018 05.03.2019-30.04.2019

Person in Studio

64,17 €

45,14 €

36,44 €

39,70 €

33,17 €

Studio for Single use

127,26 €

90,28 €

53,30 €

79,40 €

50,03 €

Person in One Bedroom Apartment

69,61 €

50,58 €

38,61 €

41,88 €

35,35 €

Person in Junior suite

69,61 €

50,58 €

38,61 €

41,88 €

35,35 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, парна бања, ски гардеробер, трансфер до гондолата по распоред, WIFI

Минимален престој од 4 ноќи за период 28.12-03.01.2019

Максимално сместување

Studio - 2 regular beds + 1 extra bed

One bedroom Apartment - 2 +1 extra beds/ 2 + 2 extra beds

Junior suite - 2 regular beds+ 1 extra bed

Доплати

Доплата за новогодишна вечера

 - Во главен ресторан 72 еур за возрасен, 37 еур за деца од 5-11.99 год

 - во зимска градина 62 еур за возрасен, 32 еур за деца од 5-11.99 год

Попусти

Деца  до 4.99 год се сместуваат бесплатно

Деца од 5-11.99 год на дополнително легло плаќаат 16 еур од ноќ

Возрасно лице на дополнително легло добива 30% попуст