Nea Flogita - Vila Eva
Vila Eva

КАПАЦИТЕТ:  aпп. 1/4, апп. 1/5

Вила Eva е лоцирана во центарот на Неа Флогита, во близина на  хотел Корфу, и на околу 30 м. од плажата. Располага со четворокреветни и петокреветни апартмани и четворокреветни студија, пространи, модерно дизајнирани, со комплетно опремена кујна, WC, клима вклучена во цената, и пространи тераси.

ТЕРМИН

НОЌИ

1/4 АПП.

1/5 АПП.

18.05 – 25.05.2019

*7

ПРОМО 59

ПРОМО 59

25.05 – 01.06.2019

*7

ПРОМО 69

ПРОМО 69

01.06 – 08.06.2019

*7

99

99

08.06 – 15.06.2019

*7

129

149

15.06 – 22.06.2019

*7

159

169

22.06 – 29.06.2019

*7

179

189

29.06 – 06.07.2019

7

379

389

06.07 – 13.07.2019

7

399

419

13.07 – 20.07.2019

7

429

449

20.07 – 27.07.2019

7

429

449

27.07 – 03.08.2019

7

429

449

03.08 – 10.08.2019

7

429

449

10.08 – 17.08.2019

7

429

449

17.08 – 24.08.2019

7

369

379

24.08 – 31.08.2019

*7

169

189

31.09 – 07.09.2019

*7

139

149

07.09 – 14.09.2019

*7

109

119

14.09 – 21.09.2019

*7

79

89

 

 УСЛОВИ ПОД КОИ ВАЖИ АРАНЖМАНОТ:

Цените СО * се однесуваат за 7 ноќевања по лице со вклучен превоз, за минимум две лица во студио/апартман. (Трето и четврто лице се сместуваат БЕСПЛАТНО, а плаќаат само превоз.
-Цените БЕЗ * се однесуваат за наем на  студио/апартман за 7 ноќевања без вклучен превоз.
-Цените со ознака ПРОМО се цени по лице според соодветниот капацитет
-Термините во табелите се денови на започнување и на завршување на аранжманот.
-За сигурна резервација се подразбира исклучиво уплата на 30% аконтација во моментот на потпишување на Договор за патување, и целосна уплата најдоцна 7 дена пред започнување на аранжманот.
-Преземањето на собите започнува најрано во 14 часот по локално време првиот ден, а напуштањето на истите е најдоцна до 9 часот по локално време последниот ден од аранжманот. Ненавременото напуштање на собите може да биде причина за нарушување на одморот и комодитетот на клиентите кои треба да влезат во студијата/ апартманите во следниот термин.
-Во собите е дозволено сместување на лица согласно со бројот на легла, т.е. исклучиво на лицата кои се наведени во ваучерот издаден од агенцијата. Во случај на сместување на повеќе лица од дозволеното, агенцијата или локалниот партнер на истата го задржуваат правото да не ги примат лицата кои не се наведени во ваучерот или за истите да побараат соодветен финансиски надомест.
-Единствено е дозволено сместување на едно дете до 5,99 години над бројот на кревети во секое студио или апартман
-Сликите кои се објавени на нашата веб-страница  се само дел од севкупната понуда-содржина и истите служат за да се добие генерален впечаток за објектот, агенцијата не може и нема да гарантира сместување во прецизно одредена соба од објавените. Нашата веб-страница  е од информативен карактер, за сите детали и специфичности, задолжително информирајте се кај нашите вработени Агенцијата организира превоз со придружник-пратител на групата, до место кое е најпогодно за застанување и паркирање на автобусот а цената за истиот изнесува:

ПОПУСТИ И ДОПЛАТИ

-За возрасни 2.170 мкд. (35 евра)
-За деца до 12 години 1.550 мкд. (25 евра)
-Деца до 2 години бесплатно, без седиште
-Организиран трансвер за патниците од Битола  и  Прилеп со 5 евра (310ден.) доплата по лице.

НАПОМЕНИ:

-За хигиената во собите во текот на престојот се грижат самите клиенти.
-Сопствениците на објектите го задржуваат правото при евентуално направена-причинета штета да извршат наплата за истата од клиентите кои се сместени во моментот.
-Цените објавени во табелите се конечни, без скриени трошоци. Користењето на клима-уред, интернет е вклучено во цената .
Агенцијата не може да гарантира стабилност, брзина или коректност на интернет врската во кој-било објект од целата понуда.
-Агенцијата го задржува правото да објави дел од слободните (непродадени) капацитети на Last Minute понуда, претходно направените и потврдени резервации нема да подлежат на какви било промени во цената.
-Пред тргнување, Ве молиме да ја проверите важноста на своите патни исправи и задолжително да обезбедите патничко-здравствено осигурување, недостаток на истите не е одговорност на вработените во агенцијата и на самата агенција. 

 Автобуски превоз – место на поаѓање: 

 

ГРАД

КУМАНОВО

СКОПЈЕ

ВЕЛЕС

КАВАДАРЦИ

НЕГОТИНО

Г.П БОГОРОДИЦА