ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Pieria - Poseidon Palace 4+

POSEIDON PALACE 4+* LEPTOKARIA

www.poseidonpalace.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 31.03.2023 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 30% ВЕДНАШ И 70% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА– СЕ ВКЛУЧЕНО

 

30.04-07.06

08.06-08.07

09.07-29.08

24.09-31.10

30.08-23.09

Single Standard

69,00 €

122,00 €

163,00 €

Double Standard

63,00 €

83,00 €

114,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 2-12.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-12.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

3

3

Stayover tax 3 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

Опис:тенис,конгрес,мини голф,отворен базен,детско игралиште ,мини клуб,спортови на вода,ресторан,бар и др.

Соби: телефон,клима,САТ ТВ ,сеф,интернет,мини бар

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 20% of total amount