ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Siviri - Vila Hristos
Vila Hristos

Вила HRISTOS се наоѓа во центарот на Сивири, на најатрактивна локација, непосредно пред плажата. Располага со двокреветни соби и четворокреветни апартмани, ориентирани кон југозапад, и од терасите ќе уживате во прекрасното зајдисонце. Сите студија и апартмани се опремени со кујна, опремена со основен прибор за јадење, купатило ТВ и клима чие користење е бесплатно. Промената на постелнината е еднаш во текот на престојот. Вилата има WI-FI.

ВИЛА HRISTOS – СИВИРИ

ТЕРМИНИ

НОЌЕВАЊА

1/2 СТУДИО

1/4 АПАРТМАН

18.05 – 25.05

7* ПРОМО

39€

49€

25.05 – 01.06

7* ПРОМО

49€

59€

01.06-08.06

7*

79€

109€

08.06 -15.06

7*

99€

139€

15.06 – 22.06

7*

129€

159€

22.06 – 29.06

7*

139€

179€

29.06 – 06.07

7

290€

360€

06.07 -13.07

7

310€

380€

13.07 – 20.07

7

340€

410€

20.07-27.07

7

340€

410€

27.07 – 03.08

7

340€

410€

03.08 – 10.08

7

340€

410€

10.08 – 17.08

7

310 €

410€

17.08 – 24.08

7

290€

380€

24.08 – 31.08

7*

139€

179€

31.08 – 07.09

7*

119€

149€

07.09 – 14.09

7*

99€

109€

14.09 – 21.09

7* ПРОМО

49€

59€

21.09 – 28.09

7* ПРОМО

39€

49€

 

НАПОМЕНА:   
 • Цените со * се однесуваат за пакет аранжман по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз.
 • За патување со сопствен превоз, цената се намалува за 10 евра;
 • Цените без * се однесуваат за наем на апартман за 7 ноќевања.
 • Во апартман за термините со *, две лица плаќаат полн износ а третото и четвртото лицe се сместуваат бесплатно, и плаќаат само за превоз доколку користат.
 • Сместувањето во собите е после 14 часот локално време, а напуштањето на собите е до 09:00 часот локално време.
 • За уплатени два аранжмана 7+7 ноќевања одобруваме вкупен попуст од 5%.
 • Плаќањето се врши во денарска противредност по курс 62,00 мкд.
 • Цената само за превоз: Скопје-Халкидики-Скопје изнесува:
 • 35 € возрасни.
 • 25 € деца од 2 – 12 години.
 • БЕСПЛАТНО за деца до 2 години (не користи седиште).
 • Туристичка такса 0,5€ на ден се плаќа на лице место
 • Попустите за рана резервација не се комбинираат со попустите 7+7 ноќевања.