LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Cronwell Platamon Resort 5*
Cronwell Platamon Resort 5*
EARLY BOOKING!!!
до -20% за резервации до 31.03.2019
 

 
Положба: се наоѓа во Платамона, Катерини 
Сместување: Опремени со сателитска ТВ, клима, телефон, мини бар, сеф, интернет, фен.
Услуга:  ultra all inclusive
Содржини: ресторан, таверна, lounge bar, beach bar, базен, фитнес центар, Спа центар, бесплатен паркинг, перална, мини маркет
Плажа: на сама плажа 
Спорт и забава:  тенис, мал фудбал, одбојка на плажа, аеробик, пинг-понг, билијард, кошарка, водни спортови...

РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.