ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
Pieria - Cronwell Platamon Resort 5*

CRONWELL PLATAMON RESORT5* PLATAMONA

http://cronwell.com/eng/hotels/platamon/

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2024 30% ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 28.04 ДО 16.06.2024

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

Опис:СПА центар, конференциска сала, паркинг,ресторан,таверна,детско игралиште,бар на плажа,анимација,мини клуб,

2 отворени и еден затворен базен, воден парк

Соби: клима, САТ ТВ,фрижидер,фен,сеф

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =62 МКД

ЦЕНИ ЗА СОБА НА ДЕН ВО ЕВРА УЛТРА СЕ ВКЛУЧЕНО

4

28.04-31.05

01.06-13.06

14.06-30.06

01.07-21.07

22.07-20.08

11.09-30.09

21.08-10.09

Standard Room SSV

160,00 €

193,00 €

231,00 €

264,00 €

281,00 €

Трето лице

56,00 €

68,00 €

81,00 €

93,00 €

99,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

2 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

Junior Suite

259,00 €

292,00 €

330,00 €

362,00 €

380,00 €

Трето лице

91,00 €

103,00 €

116,00 €

127,00 €

133,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

2 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

Suite

284,00 €

316,00 €

354,00 €

387,00 €

405,00 €

Трето лице

100,00 €

111,00 €

124,00 €

136,00 €

142,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

2 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

Villa Maisonette

361,00 €

393,00 €

432,00 €

465,00 €

483,00 €

Трето лице

127,00 €

138,00 €

152,00 €

163,00 €

169,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

2 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

Superior Room Side Sea View

177,00 €

210,00 €

248,00 €

280,00 €

298,00 €

Трето лице

62,00 €

74,00 €

87,00 €

98,00 €

105,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

2 дете од 2-11.99 год.

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

28,00 €

Family Suite  4+2

456,00 €

513,00 €

551,00 €

584,00 €

665,00 €

Presidential Suite 4+2

518,00 €

575,00 €

613,00 €

645,00 €

727,00 €

Минимум престој

3

5

5

5

5

Stayover tax 10 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место