Vrasna & Stavros - Vila Apolonia Vrasna
Vila Apolonia Vrasna

Вилата се наоѓа на 150м од плажата во централнот дел. Пред самата вила се наоѓа градскиот парк. Вилата располага со 13 студија 1/3 и две студија 1/2 кои се на спрат. Студијата се на приземје и спрат и се опремени со кујна, купатило, АС (не е вклучена во цената) и балкони и Wi- Fi. Дуплексот е комбиниран од две 1/3 соби кои се одделени со ходник, од кои едната соба нема тераса, но затоа има клима која е вклучена во цената, а исто така, се користи терасата од другата соба. Дуплексот располага со две кујни и две купатила. Вилата на приземје има сала со билјард маса, пинг-понг, ТВ и две дополнителни санитарни простории наменети за сите гости при реализирање на смените.

15 % попуст за уплата до 01/02/2019, 10 % попуст за уплата до 01/04/2019

лица

ЈУНИ

ЈУЛИ

АВГУСТ

1

8

15

22

29

6

13

20

27

3

10

17

24

31

Ноќи

7*

7*

7*

7

7

7

7

7

7

7

7

7*

7*

7*

1/2

80

90

115

200

220

250

260

260

260

260

250

140

125

95

1/3

80

90

115

220

240

270

290

290

290

290

270

140

125

95

1/3+1/3

80

90

115

370

410

450

470

470

470

470

450

140

125

95


Цените се изразени во ЕУР за уплата во денарска противвредност (1 Еур = 62,00 мкд).

Термините одбележани со * се однесуваат за пакет аранжмани по лице за 7 ноќевања со вклучен превоз, а без  * се однeсуваат за наем на студио за 7 ноќи (превозот не е вклучен).

УСЛОВИ
За деца од 02-12 години – со две возрасни лица – бесплатно сместување, превоз 25 Еур
За трето лице над 12 години – бесплатно сместување, превоз 35 Еур
При сместување во студијата 1/2 и 1/3 потребен е минимум од 2 лица (2 x 100%)
За уплата на два последователни аранжмани 7+7 ноќевања одобруваме 10% попуст на вториот аранжман на редовните цени
Сместувањето во студијата е во 14:00 часот по локално време, а напуштање на студијата во 10:00 часот по локално време
Цена само за автобуски повратен билет 35 еур, а за деца од 02-12 години 25 еур
Задолжително патничко осигурување, кое не е вклучено во цената.

Време на поаѓање:
Скопје во 05:00 ч. (паркинг спроти хотел ВИП)
од Куманово во 04:15 ч. (Макпетрол, автопат)