Pieria - Cosmopolitan Hotel & Spa 4* - Paralia
Cosmopolitan Hotel & Spa 4* - Paralia

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
до -15% за резервации до 31.03.2019Положба: Паралија,6 км од Катерини
Сместување: 50 соби, опремени со џакузи, интернет (WI-FI), ЛЦД ТВ, клима, мини бар, сеф
Услуга: полупансион (појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар, спа & велнес, надворешен базен, внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, паркинг
Плажа: 200 м од плажа, песочна
Спорт и забава: бар на базен, масажа


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање