LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Kassandra - Xenios Dolphin 3* - Possidi
Xenios Dolphin 3* - Possidi

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА!!!
-10% за резервации до 31.03.2019


 
Локација: на плажа, 1 км од Посиди и 90 км од Солун.
Капацитет: 56 студиа и 11 апартмани.
Услуга: полупансион (појадок и вечера).
Хотелски содржини: рецепција, базен, ресторан, бар, сервис за перење, менувачница, доктор.
Опременост на собите: балкон, бања, клима, сателитска ТВ, телефон, радио.


РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD). 

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање

Легенда:

DBL/TWIN - двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL - еднокреветна соба, APP - апартман, Family - фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV - поглед на парк, SV - поглед на море,  tv - телевизор, fr - ладилник (фриждер), ac - клима уред, BB - ноќевање со појадок, HB - полупансион (појадок и вечера), AI - (all inclusive) се вклучено.