ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BOROVEC - Lion 4*
Lion 4*

Hotel Lion 4*, Borovets

http://hotelslion.bg/borovets/

20 % попуст за резервации  до 30.09.2018 и 100% уплата до 05.10.2018

10% попуст за сите резервации до 31.10.2018 и 100% уплата до 05.11.2018

7=6, 8=7, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12 and 14=12 за пристигања од 02.03.2019 до 31.03.2019

Попустите се комбинираат !!!

Цените се дадени по лице на ноќ / Услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

29.12.2018 - 04.01.2019

05.01.2019 - 11.01.2019   16.02.2019 - 22.02.2019

15.12.2018 - 28.12.2018   12.01.2019 - 18.01.2019    26.01.2019 - 15.02.2019  HB

01.12.2018 - 14.12.2018   19.01.2019  - 25.01.2019    23.02.2019 - 31.03.2019  HB

Person in double room

65,26 €

39,16 €

36,98 €

33,72 €

Single room

125,09 €

54,39 €

52,21 €

48,95 €

Person in Twin  Large room

68,53 €

43,51 €

41,33 €

35,89 €

Person in Family room

73,96 €

51,12 €

48,95 €

43,51 €

Apartment                         for 4 pax

250,17 €

174,03 €

163,16 €

146,84 €

Adult on extra bed

48,95 €

32,63 €

29,37 €

27,19 €

Минимален престој 5 ноќи за сите период

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера (со вклучено пиење за време на вечера (вино, пиво, вода, џус)

Користење на базен, фитнес, сауна, ски гардеробер, трансфер до гондолата

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room - 2 + 0 pax

Double room large - 2 + 1 pax

Family room - 2 + 2 pax

Apartment - minimum 4 adults maximum 4 + 1 pax

Попусти  

Деца до 3.99 год се сместуваат бесплатно

Деца од 4 - 11.99 години на дополнилтено легло добиваат 50% попуст