ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
PAMPOROVO - Perelik 5*
Perelik 5*

Hotel Perelik 5*, Pamporovo

http://www.perelikhotel.com/

15% попуст за резервации направени до 30.09 и 100% уплата до 10.10.2018

10% попуст за резервации направени во период 01.10 - 01.12 и 100% уплата до 10.12.2018

Попустите не важат за доплатите

Цените се дадени по лице а ноќ, према услугата во табелите

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместувањее

10.12.2018 - 28.12.2018

05.01.2019-20.04.2019

29.12.2018 - 04.01.2019

Полупансион

Полн Пансион

Полупансион + ски карта

Полн Пансион + ски карта

Полупансион

Полн Пансион

Полупансион + ски карта

Полн Пансион + ски карта

Person in Junior Suite

54,39 €

63,09 €

81,58 €

90,28 €

71,79 €

80,49 €

98,98 €

107,68 €

Person in Apartment - Maisonette

66,35 €

75,05 €

93,54 €

102,24 €

85,93 €

94,63 €

113,12 €

121,82 €

Adult on extra bed

41,33 €

50,03 €

68,53 €

77,23 €

53,30 €

62,00 €

80,49 €

89,19 €

Child 7 - 11,99 years old on regular bed

36,98 €

41,33 €

53,30 €

57,65 €

47,86 €

52,21 €

64,17 €

68,53 €

Child 7 - 11,99 years old on extra bed

27,74 €

32,09 €

44,05 €

48,40 €

36,44 €

40,79 €

52,75 €

57,10 €

Child 3 - 6,99 years old on regular bed

22,30 €

25,56 €

22,30 €

25,56 €

28,82 €

32,09 €

28,82 €

32,09 €

Child 3 - 6,99 years old on extra bed

11,42 €

14,68 €

11,42 €

14,68 €

16,86 €

20,12 €

16,86 €

20,12 €

Single accommodation

66,35 €

75,05 €

93,54 €

102,24 €

Single = Double room

Цената вклучува

Ноќевања на услуга према табела

користење на базен, парна бања, интернет, ски гардеробер, трансфер до гондолата (по распоред)