ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Vila Palma - Becici

ВИЛА ПАЛМА се наоѓа на 250м од плажа во непосредна близина на хотелот Бела Виста.

Вилата располага со ½ и 1/3 соби како и  1/3 и ¼ студија. Студијата се со  комплетно опремена кујна, сопствено купатило, клима, тв, тераса. Собите се со сопствено купатило, клима (вклучена во цената), тв, фрижидер, тераса. Во вилата се наоѓа и ресторанот Палма каде гостите од вилата имаат појадок и вечера. Исхраната е континентална (избор од неколку јадења). Појадокот е од 07-10часот, а вечерата од 17 до 20часот. Вилата нема сопствен паркинг.

  • 20% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.02.2020
  • 15% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.03.2020
  • 10% ПОПУСТ ЗА ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 01.04.2020

 

 

Период

Вила Палма

без кујна

со кујна

11.06-20.06

250,00 €

265,00 €

20.06-29.06

265,00 €

270,00 €

29.06-08.07

280,00 €

285,00 €

08.07-17.07

295,00 €

299,00 €

17.07-26.07

305,00 €

309,00 €

26.07-04.08

305,00 €

309,00 €

04.08-13.08

305,00 €

309,00 €

13.08-22.08

295,00 €

299,00 €

22.08-31.08

280,00 €

285,00 €

31.08-09.09

265,00 €

270,00 €

09.09-18.09

250,00 €

265,00 €


 * Цените се изразени во евра и се однесуваат  на  ПАКЕТ АРАНЖМАН ПО ЛИЦЕ

 (9 пoлу пансиони со вклучен превоз).

- Прво дете   до 12 год. ПОПУСТ   од 50 % од цената на аранжманот.

- Второ  дете до 12 год. - ГРАТИС (доплата за превоз 40 евра/не користи кревет).

Попустот важи за сместување со две возрасни лица (во трокреветна соба)

-Попуст за трето возрасно лице и дете над 12год – 20% попуст

- Дете до  5 год. кое не користи кревет и храна- ГРАТИС (доплата за превоз 20 евра )

Ако сака храна за истата се доплаќа 50евра.

* Намалување за патување со сопствен превоз - 20 евра.

* Сите попусти за деца важат при сместување со две возрасни лица.

* Во цената не е вклучена туристичка такса која се плаќа на лице место при сместување.

  • попустот за рана уплата важи само за плаќање во готово и за целосна уплата
  • доколку се прави промена на аранжман уплатен со попуст, новиот договор се калкулира согласно редовниот ценовник и во периодот кога се во тек попустите за рана уплата