ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2022 - АЛБАНИЈА
Pieria - Olympian Bay Resort 4* - Leptokaria

OLYMPIAN BAY RESORT 4* LEPTOKARIA www.olympianbayresort.com

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 15% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА- СЕ ВКЛУЧЕНО

15

01.05-22.05

23.05-10.06

11.06-11.07

12.07-27.08

01.10-31.10

18.09-30.09

28.08-17.09

Double Room Olympus View

56

83

96

123

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Side Sea View

58

85

98

127

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Room Sea View

61

88

100

132

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Bungalow Olympus or Garden View

55

81

92

119

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Family Bungalow

64

90

117

142

Трето лице

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

50%

50%

50%

50%

Suite

245

268

303

373

(за соба)

Трето лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Четврто лице

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Минимум престој

2

2

3

5

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

Опис: ресторан, бар, бар на плажа, конференциска сала,отворен базен, детско игралиште, мини маркет и др.

Соби:клима, САТ ТВ, телефон, фен, сеф, балкон

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancellation policy:

50% charge of the booking value for cancellations received 6 to 2 days prior to arrival

100% charge of the booking value for cancellations received 1 day prior to arrival, no show or early departure