LAST MINUTE ЛЕТО 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Sentido Mediterranean Village 5* - Paralia
Sentido Mediterranean Village 5* - Paralia
EARLY BOOKING!!!
до -15% за резервации до 30.04.2019 


Положба : 700 м од Паралиа, 7 км од Катерини
Сместување: 176 соби. Собите се опремени со бања, балкон , клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, минибар и радио.
Услуга: полупансион ( појадок и вечера )
Содржини: ресторан ( во вечерните часови со музика), барови, таверна, бар покрај базенот, ТВ сала, мини маркет, сеф на рецепција, детско игралиште, доктор
Плажа: песочна плажа
Спорт и забава: 5 базени, два базени за деца, фитнес, спортски активности, кошарка, одбојка на плажа, билијард, пинг-понг, водени спортови

РЕДОВНИ ЦЕНИ


Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање