ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Pieria - Sun Beach 3* Platamona
Sun Beach 3* Platamona
EARLY BOOKING!!!
до -15% за резервации до 31.03.2019 

 
Положба:
 се наоѓа во Платамона
Сместување: хотелот располага со 88 соби, опремени со: клима уред, сателитска ТВ, телефон, фен, сеф, интернет 
Услуга: ноќевање со појадок 
Содржини: рецепција, ресторан, бар, паркинг, интернет
Плажа: на сама плажа
Спорт и забава: надворешен базенЦените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи. За пократок престој можна е доплата (информации во агенција)       
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Туристичка такса за престој се плаќа директно во хотел:
- 5* хотели: 4 € од соба од ноќевање
- 4* хотели: 3 € од соба од ноќевање
- 3* хотели: 1.50 € од соба од ноќевање
- 1 & 2* хотели: 0.50 € од соба од ноќевање