SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - Grand Royale 4*
Grand Royale 4*

Apart hotel Grand Royale 4*, Bansko

http://grandroyale.bg/

Early booking попусти

10% за сите резервации до 15.10 и уплатени до 30.10

5% за сите резервации до 15.11 и уплатени до 30.11

 

Тип на сместување

23.12.2022 - 03.01.2023 Полупансион

04.01.2023 - 10.03.2023 Ноќевање со појадок

17.12.2022 - 22.12.2022 11.03.2023 - 08.04.2023 Ноќевање со појадок

Studio for 2 pax

129,71 €

74,12 €

58,86 €

One bedroom Apartment    for 2 pax

134,07 €

81,75 €

65,40 €

Two bedroom Apartment for 4 pax

245,25 €

141,70 €

115,54 €

Доплата за полупансион

N/A

17,00 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок / полупансион за период 23.12-03.01.2023

Користење на внатрешен базен, фитнес, арома сауна, релакс зона, фитнес, детстко катче, интернет,

ски гардеробер, трансфер до ски гондолата

Туристича такса

1 еур по лице на ноќ

Максимално сместување

Studio - 2 + 1 pax

One bedroom Apartment 2 + 2 pax or 3 +1 pax

Two bedroom Apartment 4 + 2 pax

Доплати

Новогодишна вечера (задолжителна) 90 еур по лице, 45 еур за деца до 12,99 год

Попусти

Деца до 2,99 год се сместуваат бесплатно

Прво дете од 3-12,99 год на дополнилтено легло бесплатно со појадок, 50% од цената на полупансион

Второ дете од 3-12,99 год на дополнилтено легло 50% од цена на возрасен

Трет возрасен на дополнително легло 30% попуст

Ектра попусти

7=6, 9=8, 10=9, 11=10, 12=11, 13=12, 14=12 за пристигнување од  04.01.2023

4=3 за пристигнување од 01.12.2022 до 22.12.2022 и од  11.03.2023 до08.04.2023

Екстра попустите може да се комбинираат со Early booking попустите