ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
Бугарија - Casa Karina 4* - Bansko
Casa Karina 4* - Bansko

Apart hotel Casa Karina 4*, Bansko

 

https://bansko-casakarina.com/

Векигденски паќет

Цена по лице

Тип на сместување

03.05.2024 - 06.05.2024 Цена за 3 ноќи на All Inclusive

Person in Double room

173,31 €

Person in Studio

180,94 €

Person in Studio Lux

202,74 €

Person in One bedroom apartment

188,57 €

Person in Two bedroom apartment

216,91 €

Single room

259,42 €

Adult on extra bed

139,52 €

Child from 6 - 11,99 y.o on extra bed

104,64 €

Child from 6 - 11,99 y.o on regular bed

112,27 €

Цената вклучува

3 ноќевања на база All Inclusive

Велигденски ручок

Користење на внатрешен базен , фитнес, сауна, парна бања

Интернет, детско катче

Максимално сместување

Double room - 2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

Studio - 2 + 1 child up to 3.99 y.o

Studio Lux - 2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

One bedroom apartment -  2 + 2 children up to 11.99 y.o or 3 adults

Two bedroom apartment -  4 + 2 children up to 11.99 y.o or 5 adults

Доплати

Внатрешен паркинг 15 лева (околу 8 еур) се плаќа на место

Бебетско креветчко - лева (се плаќа на лице место)

Бањјарки 5 лева (се плаќа на лице место)

Деца до 5.99 на дополнително легло се сместуваат бесплатно