Sithonia - Toroni Blue Sea 4*

EARLY BOOKING !!!
До -15% за резервации 28.02.2019


  
Положба: се наоѓа на Ситониа, во Торони
Сместување: 85 соби со поглед на базен и море. Собите се опремени со бања, балкон, клима, сателитска ТВ телефон, мини бар. Собите се поделени во главна зграда New Wing (реновирани соби) и депанданс Old Wing (студио соби - стандард).
Услуга: полупансион ( појадок и вечера)
Содржини: ресторан, бар на плажа, паркинг...
Плажа: песочна плажа  
Спорт и забава: отворен базен со дел за деца, спортови на плажа, одбојка, мини фудбал, турска бања, масажа, џакузи, сауна...


РЕДОВНИ ЦЕНИ

Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата, за минимум престој од 5 ноќи.    
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).