ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
WELLNESS & SPA - Hot Springs Spa 4* - с. Бања
Hot Springs Spa 4* - с. Бања
ЦЕНИ ЗА 2024 ГОДИНА
15% пoпуст за резервации oд 5 или пoвеќе нoќевања 
10% пoпуст за резервации oд 3 или 4 ноќевања
3=4ноќи, за престој во период 06.05 - 04.07.2024,освен во период 24.05-26.05.2024 
ПОПУСТИТЕ НЕ СЕ КОМБИНИРААТ

Цени за 1 ноќ за ЛИЦЕ во двокреветна соба/студио/суит – полупансион

Капацитет на собите 2 +0 2 + 1 2 + 2 2 + 2
период денови DBL COMFORT DBL EXECUTIVE ALPINE STUDIO JUNIOR SUITE
17.04-18.07.2024 недела-четврток 79 € 88 € 99 € 105 €
петок и сабота 91 € 99 € 112 € 118 €
19.07-22.09.2024 недела-четврток 91 € 97 € 112 € 110 €
петок и сабота 99 € 108 € 118 € 123 €
23.09-23.12.2024 недела-четврток 79 € 88 € 99 € 105 €
петок и сабота 91 € 99 € 112 € 118 €

Минимален престој за викенди е 2 ноќевања

Важи за сите соби и периоди, доплати, попусти….

Дете до 5,99 г. на редовно легло Бесплатно
Дете до 5,99 г. на дополнително легло Бесплатно
Дете до 6-11,99 г. на редовно легло -25% од цената за лице во двокревтна соба
Дете до 6-11,99 г. на прво дополнително  легло 31 €
Дете до 6-11,99 г. на второ дополнително легло 21 €
Возрасен/дете над 12 г.на прво доппoлни.легло 42 €
Возрасен/дете над 12 г.на второ дополни.легло 31 €
Еднокреветна соба -20% од цената 

Цените се дадени во евра, плаќање во денарска противвредност 1€ = 62,00 мкд

Цените се по лице за 1 ноќевање и вклучуваат :

- Појадок и вечера

- Користење на СПА Центар

- Интернет

- Паркинг

- Туристичка такса

SPA центарот вклучува: внатрешни и надворешни базени со минерална вода, биосауна 65 C, турски хамам, игло и фонтана со мраз, парна бања, дождовна соба, солена соба, тепидариум, финска сауна, лакониум, фитнес

Попустите не важат за време на верски, државни празници и училишни одмори.
Попустите не може да се комбинираат со други промотивни понуди

ВАЖАТ ОПШТИТЕ УСЛОВИ НА СКТМ