ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Leptokaria - Vila Katerina
Vila Katerina

Вила Катерина се наоѓа во Лептокарија,  сместена на околу 100 метри од морето и недалеку од центарот. Вилата има безжичен интернет и простор за багаж. На три спрата располага со трокреветни, четврокреветни студиа и апартмани

Во секоја соба има опремена кујна, тоалет со туш, телевизор, клима уред (со доплата на лице место 5еур на ден) и тераса…

 • -Специјалната понуда важи за ограничен број на соби во претпродажба, организаторот може да ја повлече понудата во секое време без претходна најава. 
 • -Цените се однесуваат на наем на студио за 7 ноќевања (без превоз).
 • -Цените се изразени во EUR за уплата во денарска противвредност (1EUR=62MKD).

 

(На ПРОМО цените не следува попуст за 2 последователни термини и попуст за рана резервација, првите и последните два термина се промо цени)

  

Термин

Трокреветна

25.05.2024

€ 109.00

01.06.2024

€ 159.00

08.06.2024

€ 189.00

15.06.2024

€ 229.00

22.06.2024

€ 269.00

29.06.2024

€ 309.00

06.07.2024

€ 349.00

13.07.2024

€ 369.00

20.07.2024

€ 399.00

27.07.2024

€ 419.00

03.08.2024

€ 419.00

10.08.2024

€ 419.00

17.08.2024

€ 389.00

24.08.2024

€ 359.00

31.08.2024

€ 319.00

07.09.2024

€ 289.00

14.09.2024

€ 219.00

 

Цена за НАЕМ на студио/апартман за 8 дена 7 ноќевања

Цени во € се плаќа во денари 1€ = 62 денари

 

Услови:

-Доплата за клима уред 5€ на ден ( се плаќа во вилата )
-Туристичка такса 1,50 центи на ден за соба (се плаќа во објектот)

Повратен превоз до Лептокарија чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Пиериа:

 • -Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) – Трансфер до Велес – 60€ по лице
 • -Велес (бензинска пумпа, Макпетрол кружен тек) – 45€ по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) – 45€ по лице
 • -Граничен премин(бензинска пумпа Шимов) – 45€ по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Пиериа: 

 • -Битола Автобуска станица Транскоп – на перон – 40€ по лице
 • -Прилеп (бензинска пумпа Салида) – Трансфер до Битола  – 40€
 • -Струга (Хотел Дрим)- Трансфер до Битола – 50€ по лице
  -Охрид (бензинска пумпа Лук Оил излез за Битола) – Трансфер до Битола -50€ по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) – Трансфер до Битола -50€ по лице

 

Релациите кои се наведени како (трансфер) се реализираат со патнички возила или комбe

 • - Деца од 2 до 11,99 години: Попуст 10еур
 • - Деца до 1,99 години бесплатно