ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Kassandra - Hanioti Melathron 4* - Hanioti

HANIOTI MELATHRON ****HANIOTI

https://www.hotelsgreco.com/hanioti-melathron/

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

1-Oct

20.05-31.05

01.06-20.06

21.06-10.07

11.07-25.08

21.09-10.10

26.08-20.09

Double Standard

36,00 €

39,00 €

44,00 €

47,00 €

Трето лице

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Double Superior

42,00 €

45,00 €

50,00 €

55,00 €

Трето лице

17,00 €

17,00 €

17,00 €

17,00 €

1 дете од 0-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0-3.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Мин. Престој

1

3

3

3

Опис: базен со дел за деца,ресторан,бар, пул бар,кафетериа,видео игри, сеф,детскоигралиште,паркинг,кошарка,спортови на вода

Соби: клима, ТВ,радио,мини бар(на барање), балкон со поглед на море,телефон

Stayover tax 3 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show        100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 50% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 30% of total amount

*Second child in Superior rooms shares bed with parents.