ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Corfu - Messongi beach 3*

MESSONGHI BEACH HOTEL 3*CORFU MESSONGHI

www.messonghibeach.gr

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА – СЕ ВКЛУЧЕНО

4-Oct

01.05-04.06

05.06-04.07

05.07-31.08

22.09-14.10

01.09-21.09

Superior Room Sea View

45,00 €

64,00 €

98,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Room Garden View

44,00 €

62,00 €

94,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Superior Family Room Garden View

54,00 €

83,00 €

113,00 €

1 дете од 0 -10.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 0 -10.99 год.

50%

50%

50%

Минимум престој

3

5

7

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Cancelled 1-3 days before check-in 100% of total amount

Non show        30% of total amount

Early departure 100% of total amount