ЛЕТО 2022 - ГРЦИЈА
Parga/Sivota/Perdika - Mega Ammos 3* - Sivota

MEGA AMMOS 3* SIVOTA                            www.hotel-megaammos.gr

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 5% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН НА ВО ЕВРА -НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

10

01.05-02.06

03.06-23.06

24.06-14.07

15.07-01.09

02.09-20.10

Bungalow

41

47

56

61

41

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

2 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Standard Room GV

41

47

56

61

41

Трето лице

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Standard Room SV

44

50

61

64

44

Трето лице

18

18

18

18

18

1 дете од 2-11.99 г.

12

12

12

12

12

Suite 2 pax

163

187

187

210

163

( за соба)

1 дете од 2-11.99 г.

18

18

18

18

18

Полупансион

17

17

17

17

17

Деца од 2-11.99 г.

9

9

9

9

9

Мин. престој

3

3

3

3

3

Stayover tax 1.5 EUR за соба на ден, се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show 100% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-14 days before check-in 30% of total amount

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2022 5% ПОПУСТ

УПЛАТА 50% ВЕДНАШ И 50% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ