Sarti - Sarti Blue House
Sarti Blue House

Вилата се наоѓа во новиот дел на Сарти, попознат како плажата Сарти Бич, во средина идеална за пријатен и релаксирачки одмор. Само шеталиштето ја дели вилата од песочниот дел на плажата, каде што влезот во морето е постепен, погоден за семејства со мали деца. Од Центарот на Сарти е одалечена на 1,7км.

Сместувачките капацитети се дизајнирани за сместување од две до четири лица. Голем број студија/апартмани имаат директен или страничен поглед на море, поглед на градина, еко студиа кој немаат поглед, а секое од нив има комплетно опремена кујна, бања/тоалет, тераса или седење, ТВ, WiFi интернет и клима (се доплаќа на лице место од 5е на ден) .

 

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ЗА НАЕМ НА СОБА ЗА 7 НОЌЕВАЊА

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВРЕДНОСТ ОД 62МКД

 

На ПРОМО цените не следува попуст , првите 2 и последните 3 термина се промо цени.

FIRST MINUTE -20% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 20.12.2022, СО ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2022

-

АПАРТ ХОТЕЛ БЛУ САРТИ - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/2 еко

1/2

1/2 ssv

1/3 еко

1/3 градина

1/3 пог.море

1/3+1

1/4sv

20.05-27.05.2023

7

79

89

99

89

99

119

139

149

27.05-03.06.2023

7

109

119

129

119

129

159

179

189

03.06-10.06.2023

7

189

199

209

199

209

249

269

279

10.06-17.06.2023

7

269

299

319

299

319

339

359

369

17.06-24.06.2023

7

299

339

349

339

349

369

389

399

24.06-01.07.2023

7

359

399

419

399

419

429

469

479

01.07-08.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

08.07-15.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

15.07-22.07.2023

7

449

469

489

469

489

519

549

559

22.07-29.07.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

29.07-05.08.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

05.08-12.08.2023

7

489

519

539

519

539

569

599

609

12.08-19.08.2023

7

459

479

499

479

499

529

569

579

19.08-26.08.2023

7

369

399

389

399

389

429

479

489

26.08-02.09.2023

7

299

329

339

329

339

379

419

429

02.09-09.09.2023

7

219

239

249

239

249

279

309

329

09.09-16.09.2023

7

159

169

179

169

179

189

219

229

16.09-23.09.2023

7

109

129

119

129

119

149

159

169

23.09-30.09.2023

7

79

89

99

89

99

119

139

149

 

Превоз до Сарти нема да се одвива, ПОНУДАТА Е СО СОПСТВЕН ПРЕВОЗ