ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Sarti - Vila Emanuela
Vila Emanuela

Emanuela се наоѓа во новиот дел на Сарти, оддалечена на 200 м од плажа. Располага со квалитетни и модерно опремени студија, наменети за сместување на три лица, како и четворокреветни апартмани. Сите сместувачки единици се наоѓаат на приземје, околу базенот. Сите се комплетно опремени и имаат кујнски дел, купатило, трем тераса, ТВ, бежичен интернет и клима уред со доплата од 6 еур на ден на лице место за (Мај, Јуни и Септември) од 01.07-31.08.2024 е вклучена во цена. Објектот поседува паркинг, скара, базен со лежалки и чадори.

 

-5% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ЦЕНИТЕ СЕ ИЗРАЗЕНИ ВО ЕУР, ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРСКА ПРОТИВВДЕНОСТ ОД 62МКД

На промо цените не следува попуст, и попуст за 2 последователни термина

Првиот и последните два термина се промо цени

ВИЛА Емануела - САРТИ

ЦЕНИ ЗА НАЕМ НА СТУДИО/АПП ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Период

Ноќ.

1/3 студио

2/4 апп

25.05-01.06.2024

7

209

259

01.06-08.06.2024

7

289

369

08.06-15.06.2024

7

369

449

15.06-22.06.2024

7

409

499

22.06-29.06.2024

7

479

549

29.06-06.07.2024

7

559

679

06.07-13.07.2024

7

609

749

13.07-20.07.2024

7

609

749

20.07-27.07.2024

7

609

749

27.07-03.08.2024

7

609

749

03.08-10.08.2024

7

629

769

10.08-17.08.2024

7

629

769

17.08-24.08.2024

7

529

629

24.08-31.08.2024

7

429

529

31.08-07.09.2024

7

359

459

07.09-14.09.2024

7

309

409

14.09-21.09.2024

7

229

269

21.09-28.09.2024

7

149

209

Понудата се однесува исклучиво за со сопствен превоз.