ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2023 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2023 - ТУНИС
ЛЕТО 2023 - ШПАНИЈА
Kassandra - Naias Beach 3* - Hanioti
Naias Beach 3* - Hanioti

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 28.02.2023 ДОПОЛНИТЕЛНИ 5% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 15.06.2023 И ОД 16.09 ДО 05.10.2023


NAIAS BEACH HOTEL& APARTMENTS*** HANIOTI

https://naiashotel.gr/

ЦЕНИ ЗА ЛИЦЕ НА ДЕН ВО ЕВРА НА БАЗА НОЌЕВАЊЕ СО ПОЈАДОК

ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА ДО 30.04.2023 10% ПОПУСТ ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 01.05 ДО 15.06.2023 И ОД 16.09 ДО 05.10.2023

УПЛАТА 25% ВЕДНАШ И 75% 21 ДЕН ПРЕД ПРИСТИГНУВАЊЕ

 

01.05-31.05

01.06-15.06

16.06-30.06

01.07-19.07

20.07-19.08

01.10-05.10

16.09-30.09

01.09-15.09

20.08-31.08

Studio city /inland view

26,00 €

43,00 €

47,00 €

60,00 €

62,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Superior Studio city /Inland view

32,00 €

49,00 €

53,00 €

66,00 €

68,00 €

Трето лице

70%

70%

70%

70%

70%

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

30%

30%

30%

Apartment Garden View

38,00 €

64,00 €

69,00 €

89,00 €

94,00 €

Трето лице

11,00 €

11,00 €

17,00 €

17,00 €

22,00 €

Четврто лице

11,00 €

11,00 €

17,00 €

17,00 €

22,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Superior Apartment Garden View

43,00 €

70,00 €

75,00 €

95,00 €

99,00 €

Трето лице

11,00 €

11,00 €

17,00 €

17,00 €

22,00 €

Четврто лице

11,00 €

11,00 €

17,00 €

17,00 €

22,00 €

1 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

2 дете од 2-11.99 год.

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

Гратис

3 дете од 2-11.99 год.

20%

20%

20%

20%

20%

Полупансион

12

12

12

12

12

Деца од 2-11.99 год.

7

7

7

7

7

Мин. престој

3

3

3

3

3

Опис:   2 ресторана, таверна,3 бара, кафетерија, снек бар, 2 отворен базена, СПА, конференциска сала

Соби:клима,ТВ,фен,телефон,балкон

Stayover tax 1.5 EUR по соба на ден , се плаќа на лице место

ПЛАЌАЊЕ ИСКЛУЧИВО ВО ДЕНАРИ ПО КУРС 1 ЕУР =61.80 МКД

Non show        50% of total amount

Early departure 100% of total amount

Cancelled 1-7 days before check-in 30% of total amount

Cancelled 8-14 days before check-in 20% of total amount