ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
ЛЕТО 2024 - ЦРНА ГОРА
Polihrono - Vila Konstantin 1
Vila Konstantin 1

Вила Костантин 1 се наоѓа во Полихроно, во мирен дел одделен од градската гужва, на 3мин од плажа или 150м, е идеална опција за мирен одмор. Се наоѓа веднаш зад Хотел Мирор, на 200м од центарот на Полихроно. 

Вилата располага со 8 студиа на приземје или прв спрат, сите составени од две простории од кој една спална и посебна просторија кујна, каде има едно легло. Сите соби располагаат со сопствен тоалет со туш кадичка, клима, тв, интернет ( не гарантираме за брзината на истиот) кујна со прибор за готвење и јадење. 

Студиата на приземје имаат две тераси за користење, додека тие на прв спрат само една. Клима со доплата во Јули и Август, по 5еур на ден (се плаќа на лице место)

Цените се изразени во еур, плаќање исклучиво во денарска противвредност од 62мкд

Цените се изразени за НАЕМ на СТУДИО за 7 ноќевања. 

Напомена: првите три и последните три термина се промо цени, и на нив не следува попуст.

-7% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИИ НАПРАВЕНИ ДО 30.04.2024, СО 100% УПЛАТА ДО 10.05.2024

ВИЛА КОСТАНТИН 1

ЦЕНА ЗА НАЕМ НА АПАРТМАН ЗА 7 НОЌЕВАЊА

Термини

Ноќ.

1/4 АПП

Коментар

16.05-23.05.2024

7

149

Промо цени

23.05-30.05.2024

7

209

Промо цени

30.05-06.06.2024

7

259

 

06.06-13.06.2024

7

329

 

13.06-20.06.2024

7

409

 

20.06-27.06.2024

7

449

 

27.06-04.07.2024

7

509

 

04.07-11.07.2024

7

519

 

11.07-18.07.2024

7

539

 

18.07-25.07.2024

7

559

 

25.07-01.08.2024

7

579

 

01.08-08.08.2024

7

579

 

08.08-15.08.2024

7

549

 

15.08-22.08.2024

7

469

 

22.08-29.08.2024

7

369

 

29.08-05.09.2024

7

329

 

05.09-12.09.2024

7

259

 

12.09-19.09.2024

7

229

Промо цени

19.09-26.09.2024

7

199

Промо цени

 

– Доплата за туристичка такса 1,5 € по соба на ден (се плаќа во објектот)

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Халкидики (четврток)

 • -Скопје (Дрводекор) – 45еур по лице
 • -Штип (паркинг пред пошта) Трансфер до Велес – 60еур по лице
 • -Велес (БП Макпетрол-кружен тек) - 45еур по лице
 • -Неготино (бензинска пумпа, Неготино) –45еур по лице
 • -Граничен премин (бензинска пумпа Шимов) – 45еур по лице

 

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Битола за Халкидики:

 • -Битола -(Автобуска станица Транскоп – на перон) – 40еур по лице
 • -Прилеп (БП Селида) Трансфер до Битола –40еур по лице
 • -Струга (Хотел Дрим) Трансфер до Битола –50еур по лице
 • -Охрид ( БП Лук Оил излез кон Битола) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Ресен (спроти автобуска станица) Трансфер до Битола – 50еур по лице
 • -Деца од 2-11,99год – Попуст од 10еур од редовната цена
 • -Деца до 1,99год – бесплатно и не користат седиште

 

Организаторот го задржува правото за промена на цената на автобускиот превоз во  во случај на донесување на законски мерки за дозволена исполнетост на автобусите со 50 или 70%  , или промена на цената на горивото