ЛЕТО 2024 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2024 - ТУНИС
Златибор - Hotel Mona
Hotel Mona

ВЕЛИГДЕН ВО МОНА 4*- ЗЛАТИБОР
Термин 29.04-06.05.2024.

2 деца до 6,99 години ГРАТИС

 

Пакет од 3 ноќи по лице:

- Standard Room - 150€

- Comfort Room - 170€

- Superior Room - 195€

- Single Room - 240€

 

Пакет од 5 ноќи по лице:

- Standard Room - 233€

- Comfort Room - 263€

- Superior Room - 297€

- Single Room - 365€

 

Во цената е вклучено:
- Ноќевање со појадок
- Користење на затворен базен, џакузи,сауни..
- Фитнес Центар
- Wi-Fi
- Детско Катче
- Натпревар во боење на велигденски јајца

 

Во цената не е вклучено:
- Туристичка такса 1€ по лице на ден; Деца од 7-14,99 години плаќаат 0,50€ по лице на ден; Деца до 7 години не плаќаат (наплата во агенција)
- Надворешен паркинг 6€ по кола за 24h

 

Услови за деца:
- Деца до 6,99 години во присуство на две полноплатежни лица ГРАТИС.;
- 7-11,99 години 20€ по лице на ден:
- Tрето возрасно лице на дополнително легло 33€ по лице на ден;

 

Доплата за вечера

- Доплата за вечера за возрасно лице 15,50€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 2-6,99 години 8€ по лице на ден
- Доплата за вечера за деца 7-11,99 години 11€ по лице на ден
- Престој на домашни миленичиња е дозволен со претходна најава доплата 10€ на ден.

 

Услови за откажување:
- Откажување на резервација до 10 дена пред почеток на аранжманот без пенали