ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Club A 3*

СКИ ОПЕНИНГ - Kопаоник

CLUB A 3*- Копаоник

 

Термин:05.12 - 08.12/19

4 дена / 3 ноќи 156€

 

Во цената вклучува:

 • 3 ноќевање на база Полупансион (Појадок и Вечера-шведска маса)
 • Бесплатно користење Затворен Базен,Џакузи
 • Wi-Fi
 • -20% попуст на Ски-Карта за термин:05.12-08.12.2019

Во цената не е вклучено (задолжително):

 • Туристичка такса во износ од 1€ по лице од ден, деца 7 – 15 год. плаќаат 0,50€ по лице од ден. Деца помали од 7 год. не плаќаат туристичка такса
 • Хотелско осигурување во износ од 0,25€ од ноќ го плаќаат сите гости.

Доплата ( не е задолжителна):

 • Превоз на релација Скопје-Копаоник-Скопје 40€
 • Надворешен Паркинг

Услови за сместување на деца :

 • Деца до 4 год. со две полноплатежни суми доколку користи заеднички легло се сместува БЕСПЛАТНО
 • Деца од 4 дo 7 год. со две полноплатежни суми доколку користат заедничко легло – Плаќаат 50% oд наведената цена.
 • Деца од 4 дo 12 год. со две или една полноплатежни суми , плаќаат 70% oд наведената цена и користат посебно легло .