ЛЕТО 2020 - ГРЦИЈА
Автобуски патувања - Банско со превоз од Струмица
Банско со превоз од Струмица

8 - ми Декември
во
БАНСКО

1 ден 07.12.18 Поаѓање во 05 часот од Прилеп за Банско со попатна пауза во најпознатиот бањски центар -Сандански. Продолжување за Банско –најпознат летен и зимски ски- центар во Бугарија Сместување во хотел со 4*. Можност за користење на затворен базен, сауна, фитнес...Вечера.Ноќевање.

2 ден 08.12.18 Појадок. Слободно време за индивидуални активности во Банско Во хотелот бесплатно користење на  затворен базен, сауна, фитнес.... Вечера.Ноќевање.

2 ден 09.12.18 Појадок. Слободно време за индивидуални активности во Банско.Во хотелот бесплатно користење на затворен базен, сауна, фитнес.. Поаѓање за Македонија со попатна паузи во Сандански и пристигнување во Прилеп во доцните вечерни часови.

 

 

ЦЕНА: 5600 денари

    Деца до 6 год. 30%,од 6 до 12 год.60% од цената.

 

Во цената е пресметано:

- автобуски превоз на дадената релација,

- 2 полупансиони во спа хотел - 4*

(бесплатно користење на затворен базен, фитнес, сауна,wi-fi...)

- попатна пауза во Сандански

- организација и придружник на патувањето.

 

 Во цената не е пресметано:

 - патничко здравствено осигурување 150 денари

 

 Напомена: Рок на пријавување до 01.12.2018 година.

 Збогатете ги вашите доживувања со едно незаборавно патување.

 За овој аранжман важат општите услови за патување на СКТМ.