SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
BANSKO - Wellness Bulgaria 4*
Wellness Bulgaria 4*

WELLNESS HOTEL BULGARIA 4* – Банско

https://www.wellness-hotelbulgaria.com/

Цените се по соба за 1 ноќевање со појадок за 2 лица

01.12-22.12.2022

23.12-28.12.2022

29.12-02.01.2023

12.03-31.05

03.01-11.03.2023

Вид на сместување

 

 

 

Двокреветна соба

2+0

                          92 €

                            118€

                          153€

Двокреветна Лукс

2+1

                          100€

                            118€

                          168€

Апартман  2+2

                          145€

                            186€

                          240€

Дете од 05-11.99 години на дополнително легло

                           26€

                              33€

                           41€

Возрасен на дополнително легло

                           33€

                              44€

                           56€

Доплата за вечера : возрасен – 21€ , дете – 14€

Во цената е вклучено : користење на внатрешен базен, џакузи, сауна, , парна бања,фитнес,   ски гардеробер,детски кат ,  интернет,паркинг,

Дополнителни услови :

 дете до 4.99 год. – бесплатно 

 Доплата за туристичка такса за возрасни и деца над 2 год. : 1€ по лице на ден