SKI OPENING КОПАОНИК
ЛЕТО 2023 - ГРЦИЈА
KOPAONIK - Župa Wellness & Spa 3*
Župa Wellness & Spa 3*

ŽUPA WELLNESS & SPA 3*+ Копаоник

Цените се дадени за НАЕМ на Апартман за 7 ноќи

10% попуст за уплата до 18.11.2022

 

 

08.12

11.12

11.12

25.12

25.12

01.01

01.01

22.01

22.01

29.01

29.01

05.02

05.02

12.02

12.02

19.02

19.02

05.03

05.03

12.03

12.03

19.03

19.03

26.03

26.03
02.04

Бр.на ноќи

Мах лица

 

3

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

 

7

Aпп 4

4

 

SKI OPENING

635

1.003

1.080

854

805

754

1.080

854

705

503

453

402

Aпп 5

5

800

1.205

1.296

1.024

965

905

1.295

1.025

845

603

542

483

Aпп 6

6

886

1.506

1.620

1.196

1.125

1.054

1.620

1.282

1.054

704

633

563

Aпп 7

7

975

1.656

1.783

1.315

1.237

1.160

1.783

1.409

1.161

775

696

619

Акции пресметани во цената

-10%

 

-10%

-15%

-15%

-15%

-20%

7=6

7=6

7=5

7=5

7=5

Цените се дадени за наем на Апартман на ден

Дневен ценовник

Max.лица

08.12

11.12

11.12

25.12

25.12

01.01

 

01.12

22.01

22.01

29.01

29.01

05.02

05.02

12.02

12.02

19.02

19.02

05.03

05.03

12.03

12.03

19.03

19.03

26.03

26.03

02.04

02.04
10.04

Aпп 4

4

 

SKI OPENING

 

 

 

101

152

163

145

136

128

172

143

118

101

91

81

81

Aпп 5

5

121

183

197

174

163

154

208

172

142

121

109

97

97

Aпп 6

6

141

228

245

201

191

179

258

215

177

141

128

113

113

Aпп 7

7

155

252

269

222

210

197

285

237

195

155

141

125

125

 

 

Во цената е вклучено:
- Цените се дадени НАЕМ на студио / апартман
- Користење на Ски Гардеробер
- Wi- Fi

Во цената НЕ Е вклучено:
- Полупансион (доплата е задолжителна) 21€ по лице на ден за возарасни; Деца 2-10 години 11€ по лице на ден; Деца до 1,99 години ГРАТИС;(попуст за рана резервација не важи за полупансион)
- Tуристичка такса (задолжително се наплаќа во агенција) 1€ по лице на ден за возрасни; Деца 7-15 години 0,50€ по лице на ден; Деца 0-6,99 години ГРАТИС;
- Wellness & Spa центар – внатрешен базен (димензии 9х4,5m), џакузи, сауна, релакс зона (користење на спе центар се доплаќа на лице место);
- Подземна гаража 10,5€ на ден по кола (плаќање на лице место – резервација не е дозволена);

 

Ковид политика:

Хотелот – гарантира поврат на уплатени средства во случај:

- Потврдено приуство на корона вирус на еден или повеќе лица на кој се оденсува резервацијата (доказ позитивен ПЦР тест)

- Затварање на граници

Напомена:
- Цените се дадени во ЕУР, плаќање се врши исклучиво во денарска противредност по кур 1€=61,8 денари