ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
PAMPOROVO - Orpheus 4*
Orpheus 4*

Hotel Orpheus 4*, Pamporovo

http://www.hotel-orpheus.com/

10% попуст за резервации направени до 01.02.2019,ЗА ПРЕСТОЈ ВО ПЕРИОД ОД 18.01 ДО 01.02.2019, ЗА МИНИМУМ 3 НОЌЕВАЊА

7=6, 12=11, 14=12 за пристигнување во период  02.01 - 31.03.2019

Цените се дадени по лице во двокреветна соба или по соба за трикреветна соба и апартман

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

28.12.2018 - 01.01.2019

02.01.2019 - 08.01.2019 19.01.2019 - 16.02.2019

09.01.2019 - 18.01.2019 17.02.2019 - 03.03.2019

21.12.2018 - 27.12.2018 04.03.2019 - 15.03.2019 23.03.2019 - 07.04.2019

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Ноќевање со појадок

Полупансион

Person in Double room

77,23 €

36,44 €

43,51 €

33,17 €

40,24 €

25,56 €

32,63 €

Triple room for 3 pax

197,96 €

91,37 €

112,03 €

83,75 €

103,33 €

65,26 €

84,84 €

Apartment for 2 + 2 or 3pax

219,72 €

103,33 €

124,00 €

94,63 €

114,21 €

71,79 €

92,45 €

Single room

114,21 €

54,39 €

60,91 €

50,03 €

56,56 €

38,07 €

44,60 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок или ноќевање со појадок и вечера

КОристење на базен, фитнес, џакузи, сауна, финска сауна, парна бања

Користење на ски гардеробер, детска анимација, паркинг, WIFI, трансфер до ски центар Малина 2

Минимален престој од 4 ноќи за период 28.12.2018 - 01.01.2019!

Минимален престој од 5 ноќи за период 19.01.2019 - 16.02.2019!

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room - 2 + 1 pax

Triple room - 3 pax

Apartment - 2 + 2 or 4 pax

Доплати

Ручек - 8 еур за возрасно лице, 4 еур за деца од 5-12.99 год

Новогодишна вечера (задолжителна) 82 еур за возрасно лице, 41 еур за деца од 5-12.99 год

Попусти

Двокреветна соба

Деца до 4.99 год се сместуваат бесплатно

Дете од 5-12.99 год на дополнително легло се сместува бесплатно

Апартман

Деца до 4.99 год се сместуваат бесплатно

Деца од 5-12.99 год на дополнително легло со 3ца возрасни добива 90% попуст од вкупната цена

4то возрасно лице на дополнително легло добива 85% попуст од вкупната цена