ВЕЛИГДЕНСКИ ПАТУВАЊА
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - БАЛИ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
Бугарија - Medite 5* - Sandanski
Medite 5* - Sandanski

Цените се валидни за период на престој : 25.04-29.04.2019

Тип на сместување

3 НП

4 НП

Двокреветна соба – делукс (2+0)

323€

388€

Еднокреветна соба – делукс

258€

313€

Двокреветна соба – премиум (2+1)

372€

441€

Еднокреветна соба – премиум

291€

355€

Јуниор апартман (2+2)

501€

620€

Делукс апартман (4+0)

645€

808€

Вила (2+0)

598€

754€

Дополнително легло за возрасен

81€

108€

Деца до 11.99 год. – беплатно

 

Цените се по СОБА и вклучуваат :

  • 3 / 4 ноќевања со појадок
  • Користење на СПА Центар – внатрешен базен со минерална вода, надворешно џакузи, финска сауна, хербална сауна, парна бања, тропски туш, релакс зона, фитнес
  • Интернет, паркинг

 

Доплата за Велигденски ручек (незадолжително) : Возрасен - 24€ | Дете – 13€