ЕСЕНСКИ ПАТУВАЊА 2019
ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
СИЦИЛИЈА 2019
Parga - Vila Fiore
Vila Fiore

Студиа Фиоре –Парга Б кат – 180 метри од плажа (идиличната Писо-Kрионери), со одличен пристап до море без нагорнини, симпатично уреден двор со зеленило и мала скара, прикладни места за паркирање, близина на атлетскиот центар на Парга. Студијата се комплетно реновирани во 2011, опремени со кујни, тоалет, ТВ, клима со доплата 5 Еур/ден, тераси, сателитска телевизија, секои 3 дена чистење на апартманите. Студиата се со модерен дизајн и соодветна пространост, идеални за комфорен семеен одмор, некои се со поглед на  море.

-25% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 31.12.2018

-15% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 28.02.2019

-10% ПОПУСТ ЗА РЕЗЕРВАЦИЈА И ЦЕЛОСНА УПЛАТА ДО 30.04.2019

Термини

1/2 студио

1/2+1 Студио

1/3+1 студио

1/2+2 апп

коментар

22.05-29.05.2019

69

79

89

99

промо

29.05-05.06.2019

79

89

99

109

промо

05.06-12.06.2019

109

119

129

149

промо

12.06-19.06.2019

169

179

199

219

 

19.06-26.06.2019

249

259

269

289

 

26.06-03.07.2019

269

279

289

309

 

03.07-10.07.2019

299

309

329

359

 

10.07-17.07.2019

369

379

399

439

 

17.07-24.07.2019

409

419

429

469

 

24.07-31.07.2019

409

419

429

469

 

31.07-07.08.2019

409

419

429

469

 

07.08-14.08.2019

409

419

429

469

 

14.08-21.08.2019

409

419

429

469

 

21.08-28.08.2019

359

369

379

419

 

28.08-04.09.2019

309

319

329

359

 

04.09-11.09.2019

269

279

289

309

 

11.09-18.09.2019

189

199

209

219

промо

18.09-25.09.2019

199

129

139

149

промо

25.09-02.10.2019

69

89

89

99

промо

Во цената не е вклучен превоз. Повратен превоз до Парга чини:

ЦЕНА ЗА ПРЕВОЗ од Скопје за Парга
Скопје (Дрводекор) – 45€ по лице

– Деца до 1,99 години бесплатно

Време на поаѓање кон Грција:

01:00 h Скопје (Дрводекор)

Време на враќање од Грција:

Бус Лефкада (времињата се по МК време)
Агиос Никитас 12.30 ч / Нидри 13.00 ч
Никиана 13.30 ч / Канали 14.15 ч

Бус Парга-Врахос
Врахос 13.00 часот /Амудиа 13.15 часот / Парга 13.45 часот