ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Royal Park & Spa 4*
Royal Park & Spa 4*

Apart Hotel Royal Park and Spa,  Bansko

http://www.royalparkspabansko.com/

10% попуст за резервации до 31.11.2018, платени до 01.12.2018

Цените се изразени по лице на ноќ / Услуга ноќевање со појадок, полупансион или All Inclusive

Цените се дадени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

14.01.2018 - 25.01.2019
11.02.2019 - 10.03.2019

21.12.2018 - 27.12.2018
03.01.2019 - 13.01.2019
26.01.2019 - 10.02.2019

28.12.2018 - 02.01.2019

BB

HB

ALL

BB

HB

ALL

BB

HB

ALL

Цени за хотелска зграда

Person in Double room

22,50 €

29,50 €

37,00 €

26,50 €

33,50 €

41,00 €

48,00 €

55,00 €

62,50 €

Single room

38,00 €

45,00 €

52,00 €

45,00 €

52,00 €

59,00 €

90,00 €

97,00 €

105,00 €

Person in Family room

24,50 €

31,50 €

39,00 €

28,50 €

35,50 €

43,00 €

54,00 €

61,00 €

68,50 €

Цени за апартмански дел (анекс зграда)

Person in Studio

19,50 €

26,50 €

34,00 €

23,50 €

30,50 €

38,00 €

45,00 €

52,00 €

59,00 €

Person in Apartment

21,50 €

28,50 €

36,00 €

25,50 €

32,50 €

40,00 €

51,00 €

58,00 €

65,50 €

 * Минимално сместување во студио или апартман во анекс зграда е 2 полни суми

Легенда: BB - Ноќевање со појадок, HB - Полупансион, ALL - All Inclusive

Цената вклучува

Ноќевање на избраната услуга према табелата

Користење на внатрешен базен, сауна, парна бања, фитнес, релакс соба

Трансфер до гондолата, паркинг, WIFI

Максимално сместување

Single room - 1 pax

Double room - 2 + 1 pax

Family room in main buidling - 2 + 2 or 3 pax

Studio in the apartment part - 2 + 1 pax

Apartment in the apartment part - 2 + 2 or 2 + 3 pax

Доплати

Божиќна вечера (задолжителна 24.12.2018) - 42 еур за возрасен, 22 еур за деца

Новогодишна вечера (задолжителна) - 63 еур за возрасен, 33 еур за деца

Попусти

Дете до 5.99 год - бесплатно

Дете од 6-11.99 год плаќа 5 еур за BB, 9 еур за HB, 13 еур за ALL

3-то и 4-то лице на дополнително легло плаќаат 70% од цената на возрасен

Попустот за рана резервација не важи за периодот 28.12-01.12.2018