ЛЕТО 2019 - ГРЦИЈА
ЛЕТО 2019 - ЕГИПЕТ
ЛЕТО 2019 - АЛБАНИЈА
СИЦИЛИЈА 2019
BANSKO - Belvedere 4*
Belvedere 4*

Hotel Belvedere Holiday Club 4*, Bansko

http://www.belvedereholidayclub.bg/

10 % Попуст за резервации направени до 31.01.2019

7=6, 10=9, 14=12 за престој во период 19.12-25.12.2018 и 03.01-01.04.2019

Попустите не се комбинираат

Цените се дадени по соба на ноќ. услуга Полупансион

Цените се изразени во евра, плаќање во денари по курс 1 еур = 62 мкд

Тип на сместување

26.12.2018 - 02.01.2019

03.01.2019 - 10.03.2019

19.12.2018 - 25.12.2018 11.03.2019 - 01.04.2019

 One bedroom Apartment for 2 pax

132,98 €

93,74 €

66,49 €

 Two bedroom Apartment for 4 pax

209,28 €

165,68 €

104,64 €

Child 6 - 11.99 years old on extra bed

14,72 €

14,72 €

13,63 €

Adult on extra bed

27,80 €

27,80 €

25,62 €

Цената вклучува

Ноќевање со појадок и вечера

Користење на базен, финска сауна, парна бања, турска бања, инфраред сауна, фитнес, џакузи

Користење на ски гардеробер, интернет, паркинг, трансфер до гондолата и назад по распоред

Максимално сместување

One bedroom Apartment 2 + 2 pax

Two bedroom Apartment 4 + 2 pax

Доплати

Доплата за ручек - 11 еур за возрасен, 5.50 еур за деца од 6 до 11.99 год

Новогодишна вечера (незадолжителна) 73 еур за возрасен, 37 еур за деца од 6 до 11.99 год

Попусти

Деца до 5.99 години се сместуваат бесплатно